Witamy w firmie CROLL, zapraszamy do współpracy. 

Pn - So: 7:00 - 17:00

Niedziela NIECZYNNE

Żeromskiego 1B

SŁOMNIKI 32-090

+48 606 831 774

biuro@croll.pl

Szwalnia

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie w produkcji odzieży.  W celu zapewnienia kompleksowej obsługi oferujemy szeroki wachlarz usług. Innowacyjne podejscie do procesu produkcji oraz nowoczesny parka maszynowy to nasze atuty gwarantujące jakość produkowanej odzieży. Poniżej prezentujemy etapy produkcyjne.

Dobór materiału


Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować pomoc w doborze materiałów; tkanin, dodatków. Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom utrzymać pozycję lidera rynku mody. Nasza siatka dostawców rozmieszczona na całym świecie pozwala nam oferować najlepsze tkaniny w bardzo korzystnych cenach. 

Projektowanie, Tworzenie wzorca


Proces projektowania zaczyna się od pomysłu. Jeśli potrzebujesz pomocy w projektach odzieży z chęcią Ci pomożemy je opracować. Jeśli posiadasz już rysunki techniczne, szkice bądź specyfikację wykonamy dla Ciebie prototypy/ próbkę do zatwierdzenia. 

Krojenie, Formatowanie


Ważnym procesem jest formatowanie. Z zatwierdzonego prototypu przygotujemy i wystopniujemy formaty standardowych i niestandardowych rozmiarów. Dzięki w pełni profesjonalnej i nowoczesnej krojowni straty materiału są minimalne, co ma wpływ na cenę produktu. 

Szycie 


Produkcja masowa odbywa się na naszej linii produkcyjnej. Siedemdziesiąt sześć nowoczesnych i zautomatyzowanych stanowisk szwalniczych pozwala nam na współprace z najbardziej wymagającymi klientami, oferujący szybki czas realizacji. 

Kontrola jakości


Każda wyprodukowana u nas odzież podlega czterem etapom kontroli jakości. By zapewnić najwyższe standardy nasz proces kontroli jakości obejmuje takie etapy jak: projektowanie, formatowanie/krojenie, szycie i wykończenie ubrań. 

Pakowanie, Transport


By w pełni zaspokoić oczekiwania klientów, ostatnim etapem, w jakim uczestniczymy jest transport odzieży pod wskazany adres. Posiadamy własny tabor transportowy oraz współpracujemy z firmą kurierska, która gwarantuje profesjonalną obsługę na terenie Polski i całej Europy. 

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, lub prześlij zapytanie biznesowe online.