Witamy w firmie CROLL, zapraszamy do współpracy. 

Pn - So: 7:00 - 17:00

Niedziela NIECZYNNE

Żeromskiego 1B

SŁOMNIKI 32-090

+48 606 831 774

biuro@croll.pl

Hafciarnia

Nasz parka maszynowy oferuje wysokiej jakości hafty o dużej wszechstronności, szybkości a wszystko w przystępnej cenie. Aby sprostać pilnym wymaganiom klienta lub napiętym budżetom, oferujemy bezproblemową cyfrową usługę haftu komputerowego. Korzystając z najnowocześniejszego oprogramowania, nasi projektanci mogą w krótkim czasie zdigitalizować obraz, logo lub projekt i zaprogramować maszynę tak, aby wykonała haft wysokiej jakości. Haft maszynowy może zostać włączony do większych projektów modowych. Jest idealny do takich szczegółów jak logo i motywy na gotowych ubraniach. 

Etapy przygotowania

Przygotowanie projektu


Projekt od tego wszystko się zaczyna. Jeśli posiadasz projekt, wysyłasz go do nas. My oceniamy go, i dostosujemy do potrzeb realizacji zamówienia. Jeśli nie masz gotowego wzoru nasz dział graficzny stworzy go dla Ciebie, zgodnie z Twoja wizją i wymaganiami. 

Digitalizacja 


Drugim etapem jest zmiana plików wektorowych na matryce. Na tym etapie określane jest pole haftu, rodzaj ściegu, prędkość haftu, ilość wkuć. Również na tym etapie definiujemy rodzaj nici i dokładną ścieżkę pracy tak, aby maszyna wiedziała jak prowadzić igłę i jaki kolor nici użyć.

 

Haft próbny


Odpowiednio przygotowany plik implementujemy na maszynę. Wykonując haft próbny ściśle kontrolujemy każdy etap, tak by uzyskać jak najwyższa jakość i 100% odwzorowanie zarówno wzoru, jak i kolorów. Na tym etapie wprowadzamy ewentualne poprawki do matrycy haftu.

Produkcja seryjna


Ostatni etap to etap produkcji. Po akceptacji haftu próbnego śmiało możemy zacząć produkcję na materiale powierzonym od klienta. Mając pewność, że nasza usługa będzie najwyższej jakość. Także na tym etapie stosujemy kontrole jakość, a każda czynność jest stale monitorowana.

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas i zostaw plik bysmy mogli przygotować dla Ciebie wycene haftu


Poznaj naszą ofertę

Zostawn nam numer telefonu, skontakytujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Nie masz projektu?

Skontaktuj się z naszym działem graficznym. Przygotujemy dla Ciebie projekt zgodznie z Twoją wizją